Revír

Od 1.1.2024 spuštěn rezervační systém pro rok 2024.

Dovolujeme si Vám představit  soukromý rybářský revír „Kubšovka“ určený pro sportovní rybolov se zaměřením na lov jeseterů,  který se nachází 200m od silnice č.12 (Praha-Kolín) u obce Vrbčany.

Kubšovka je starý zatopený lom po těžbě písku. Pískovna má rozlohu 1,6 ha, dno je zde převážně písčité s hloubkou 2,5-4m.

V letě 2013 byla pískovna koupena za účelem vybudování soukromého revíru pro sportovní rybolov. Proběhly zde terénní a stavební práce pro nadstandardní podmínky a zázemí pro kvalitní rybaření.

Většinu osádky činí jeseterovité ryby (Vyza velká, Jeseter atlantský, Jeseter bílý, Jeseter čínský, Jeseter hvězdnatý, Jeseter jadranský, Jeseter malý, Jeseter ruský, Jeseter sibiřský, Veslonos americký), ale naleznete zde i kapra, amura, štiku, lína a další včetně trofejních kusů až 72 kg.

Rybaření je na dva pruty s důrazem na šetrné zacházení s ulovenými rybami. Je možné půjčení rybářského náčiní – rozměrného podběráku a podložky pod ulovené ryby.

Rybolov je určený především pro pokročilejší rybáře a to především díky zvýšeným nárokům na techniku nahazování, vnadění a lokalizace ryby bez využití pomocné zavážecí lodě. Ryby nemají určenou dobu hájení. Každou návštěvu areálu spojenou s vydáním povolenky je nutno zarezervovat !!

 

Při jakémkoli porušení pravidel a zákazů uvedených v řádu výše uvedeném vám bude ukončen pronájem bez náhrady a rybář je povinen opustit areál pískovny do 30 minut. Provozovatel si vyhrazuje jakoukoli změnu pravidel odlovu.

Lovná místa

1
2
3
4
5